KONST / Litografier / Färglitografi 11071137
nr 1107 1137
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), onumrerad, Ur Carmen, 45x54,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2017
kl 18:13:38
8/5 08:49:47
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson